Contabil(ă)

Cel mai bun furnizor de servicii de contabilitate, audit, consultanță și actuariat.

Contabil(ă)

Despre companie:

FlagMAN-D oferă o gamă largă de servicii, contabilitate, analiză financiară, consultanță fiscală și implementare BI. Echipa noastră de experți se angajează să ofere clienților noștri cel mai înalt nivel de servicii și suport pentru a-i ajuta să-și atingă obiectivele financiare și de afaceri.

Compania FlagMAN-D este în căutarea unui Contabil sectorul Botanica.

Profilul candidatului:

  • Studii superioare de specialitate;
  • Experiență de cel puțin 1 an în poziție similar;
  • Cunoaşterea legislației fiscale și a legislației muncii constituie un avantaj;
  • Cunoașterea PC, MS Excel, 1C la nivel avansat;
  • Cunoașterea limbilor: româna, rusa, engleza - este un avantaj;
  • Bune abilități interpersonale de lucru in echipă și de comunicare;
  • Capacitate de analiză și sinteză;
  • Responsabilitate, perseverență;
  • Seriozitate, punctualitate;
  • Spirit de echipă, inițiativă.

Responsabilitati:

  • Recepționarea, controlul și prelucrarea documentelor primare;
  • Sistematizarea informației și introducerea datelor în sistemul 1C;
  • Gestionarea și controlul fluxului de documente contabile;
  • Alte sarcini specificate de contabilul-sef in urma interviului;
  • Intocmirea la termen a obligațiilor companiei față de parteneri si invers.

Beneficii:

  • Oferim un salariu motivant (de la 13000 lei);
  • Angajare oficială + pachet social;
  • Mediu de lucru profesional;
  • Posibilitate de promovare;
  • Participarea la traininguri interne și externe.
  • Oferim un salariu motivant (de la 13000 lei net)

Vă rugăm să ne transmiteți CV-ul la adresa: hr@fmd.md.

Tel.: 069942448.

Iți mulțumim pentru interesul față de oportunitatea noastră de carieră!

E-mail: hr@fmd.md
069942448

Alte anunțuri publicate de această companie