Manager Audit

Cel mai bun furnizor de servicii de contabilitate, audit, consultanță și actuariat.

Despre companie:
Compania FlagMAN-D este în căutarea unui Manager Departament de Audit pasionat și dedicat pentru a se alătura echipei noastre. Acest rol cheie va fi responsabil de conducerea și coordonarea departamentului nostru de audit, asigurând calitatea și eficiența serviciilor noastre.

Responsabilități:

  • Supravegherea și gestionarea echipei de auditori.
  • Planificarea și coordonarea proiectelor de audit.
  • Evaluarea riscurilor și dezvoltarea strategiilor de audit.
  • Asigurarea respectării standardelor profesionale și a reglementărilor în vigoare.
  • Comunicarea și colaborarea strânsă cu clienții noștri pentru a îndeplini cerințele lor.

Cerințe:

  • Experiență relevantă în auditul financiar.
  • Cunoștințe solide în domeniul financiar și contabil.
  • Abilități de gestionare a personalului și a proiectelor.
  • Capacitatea de a lucra sub presiune și de a respecta termene limită.
  • Excelente abilități de comunicare și relaționare interpersonală.
  • Certificare profesională (AG, CAP, CIPA, ACCA, CISA) este un avantaj.

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv și bonusuri de performanță.
  • Dezvoltare profesională și oportunități de avansare în cadrul companiei.
  • Mediu de lucru dinamic și susținător.

Vă rugăm să ne transmiteți CV-ul: hr@fmd.md.

Îți mulțumim pentru interesul față de oportunitatea noastră de carieră!

Tel.: 069942448

E-mail: hr@fmd.md
Telefon: 069942448

Alte anunțuri publicate de această companie