Specialist in achizitii publice

Suntem în căutare de:

Responsabilități:

  • Desfășurarea procedurilor de achiziții de bunuri, servicii și lucrări în baza caietelor de sarcini cu cerințe tehnice;
  • Analiza pieței și identificarea furnizorilor ce vor fi invitați pentru participarea în cadrul procedurilor de achiziții;
  • Expedierea cererilor de oferte, recepționarea și analiza ofertelor în funcție de raportul calitate/preț și necesitățile de aprovizionare ale întreprinderii;
  • Elaborarea documentelor aferente derulării procedurilor de achiziții (raport de evaluare, comunicări către ofertanți, etc.);
  • Desfășurarea proceselor de negociere în cadrul procedurilor de achiziții de bunuri, servicii și lucrări;
  • Elaborarea contractelor și coordonare a activităților de semnare a contractelor de achiziții cu furnizori;
  • Emiterea și expedierea comenzilor de cumpărare către furnizori, respectând normele, procedurile și nivelele de autorizare.

Cerințe:

  • Studii superioare economice sau juridice;
  • Cunoașterea limbii române, ruse, (engleze constituie avantaj);
  • Experiență de muncă în poziție similară 2 ani;
  • Abilități bune de comunicare și negociere, responsabilitate, gîndire analitică, flexibilitate.

Salariul de la 12 000 lei -16 000 lei.

Dacă doriţi să activaţi la o institutie de înaltă performanţă alături de o echipă profesională, atunci este locul potrivit pentru dvs.

Vă rugăm să ne transmiteți CV-ul la adresa: hr@fmd.md.

Îți mulțumim pentru interesul față de oportunitatea noastră de carieră!

Tel.: 069942448

E-mail: hr@fmd.md
069942448

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide