Tehnolog în vinificație (r. Strășeni s. Onești)

Beneficii:

  • Salariu competitiv
  • Tichete de masă
  • Angajare oficială cu întreg pachet de beneficii
  • Prețuri speciale la produsele companiei
  • Transport asigurat de companie
  • Telefonie mobilă corporativă

Responsabilități:

  • Coordonarea și participarea la activitățile de prelucrare a strugurilor, de producere, condiționare, stabilizare și îmbuteliere a vinurilor
  • Exercitarea controlului tehnic în toate fazele de producere a vinurilor
  • Supravegherea fluxului tehnologic și controlul calității produsului pe intreg fluxul tehnologic
  • Respectarea practicilor și tratamentelor oenologice admise în producția de vinuri
  • Efectuarea controlului analitic al vinurilor și degustarea
  • Efectuarea corecta a analizelor chimico-fizice și biologice ale vinului
  • Intervenirea în procesele biochimice ale fermentației astfel încât să garanteze calitatea produsului final

 Educație și experiență:

  • Studii tehnice de specialitate
  • Experiență în poziție similară
  • Cunoștințe de automatizare, tehnice, mecanice și de utilizare a echipamentelor folosite în vinificație
  • Flexibiliatea programului de lucru în timpul campaniei de recoltă și a anumitor faze particulare în procesul de prelucrare a vinului
  • Fluență în limbile română și rusă

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, trimite CV-ul la adresa: hr@purcari.wine, iar noi te vom contacta.
Specifică în tema scrisorii job-ul pentru care aplici.

Alte anunțuri publicate de această companie

Brigadier

30 Aprilie 2024
Trimite CV

Internship PURCARI

Trimite CV

Export Manager

Trimite CV
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide