Inginer Constructor Junior

Beneficii:

  • Salariu competitiv plus pachet de beneficii
  • Evaluare anuală de performanță
  • Proiecte interesante
  • Oportunități de dezvoltare profesională, instruire și training
  • Tichete de prânz și programe de wellbeing corporative

Responsabilități:

  • Participare la coordonarea lucrărilor de construcție și reparație a edificiilor întreprinderii
  • Elaborarea devizului pentru lucrările de construcție
  • Asigurarea executării calitative și la timp a tuturor proiectelor de construcție
  • Detașări de serviciu la fabricile entității

Studii și experiență:

  • Studii superioare de profil
  • Experienţă similară de minim 2 ani
  • Vaste cunoștinte teoretice și practice în domeniul construcțiilor
  • Cunoștințe legislative în domeniul construcțiilor
  • Cunoașterea la nivel avansat a MS Office

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, trimite CV-ul la adresa: hr@purcari.wine, iar noi te vom contacta.

Specifică în tema scrisorii job-ul pentru care aplici.

E-mail: hr@purcari.wine

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide