Brigadier

Locația: r. Strășeni s. Codreanca
de preferință angajăm din localități din apropiere: Țâgănești, Onești, Codreanca, Greblești

Condiții de muncă:
  • Salariu motivant;
  • Pachet de beneficii;
  • Tichete de masă (70 lei pe zi).
Cerințe:
  • Dorința de a lucra și a aduce rezultate în echipă;
  • Responsabilitate și sârguință;
  • Experiență în domeniul agricol constituie avantaj.
Responsabilități:
  • Gestionarea proceselor de lucru din domeniul agriculturii și raportarea acestora;
  • Organizarea echipelor de lucru, întocmirea graficului de lucrări planificate;
  • Participarea la îngrijirea terenurilor, lucrări sezoniere în plantații;
  • Monitorizarea efectuării la cel mai înalt nivel și în termen a lucrărilor.
Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, trimite CV-ul la adresa: hr@purcari.wine
Sau telefonează la 0685 55 536.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide