Brand Manager

Companie specializată în comerțul online, angajează:

Compania noastră, distribuitor oficial al mai multor branduri de top din categoria produselor destinate copiilor și gravidelor, caută un Brand Manager dedicat și pasionat să se alăture echipei noastre.

Dacă aveți experiență în gestionarea mărcilor, înțelegeți nevoile specifice ale pieței pentru copii și a gravidelor și sunteți gata să vă asumați rolul de a promova și dezvolta brandurile noastre, aceasta este o oportunitate pe care nu doriți să o ratați.

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de brand pentru portofoliul nostru de mărci de top, cu scopul de a crește vizibilitatea, cota de piață și recunoașterea brandului.
  • Crearea și coordonarea campaniilor de marketing pentru a promova produsele noastre în mod eficient și a atrage noi clienți.
  • Identificarea oportunităților de creștere și inovație pe piață, analizând tendințele și comportamentul consumatorilor.
  • Dezvoltarea și menținerea relațiilor cu influencerii din domeniul parenting-ului și a produselor pentru copii, pentru a amplifica prezența brandurilor noastre pe canalele de social media.
  • Monitorizarea performanțelor vânzărilor și a altor indicatori cheie pentru a identifica și implementa îmbunătățiri continue.
  • Colaborarea strânsă cu departamentul de marketing pentru a dezvolta materiale promoționale, strategii de comunicare și campanii publicitare.
  • Participarea activă la evenimente relevante din industrie și organizarea propriilor evenimente pentru a promova brandurile noastre.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în gestionarea mărcilor, preferabil în domeniul produselor pentru copii și gravide.
  • Abilități excelente de comunicare și negociere.
  • Capacitatea de a dezvolta și implementa strategii de marketing eficiente.
  • Gândire creativă și abilități solide de rezolvare a problemelor.
  • Abilități bune de organizare și gestionare a proiectelor.
  • Experiență în colaborarea cu influencerii și în dezvoltarea de parteneriate.
  • Studii superioare în domeniul marketingului, managementului sau a unei discipline relevante.

Ce oferim:

  • Șansa de a lucra cu brand-uri de top din industria produselor pentru copii și gravide.
  • Pachet salarial competitiv și beneficii atractive.
  • Mediu de lucru dinamic și stimulant, într-o echipă pasionată de inovație.
  • Oportunități de dezvoltare personală și profesională, inclusiv traininguri și participarea la evenimente de specialitate.
  • Reduceri la toate produsele companiei

Dacă sunteți motivat, creativ și orientat către rezultate și doriți să faceți parte dintr-o echipă dedicată, vă invităm să ne trimiteți CV-ul sau o scrisoare de intenție la adresa de email ana.n@mamico.md.

Alte anunțuri publicate de această companie