Brand Manager la Profmet

PROFMET este o companie lider în industria noastră, specializată în producția și distribuția sistemelor de fixare. Cu o istorie bogată de peste 20 ani, ne mândrim cu calitatea produselor noastre și cu relațiile pe care le construim cu clienții noștri. Suntem în căutarea unui Brand Manager talentat și pasionat care să se alăture echipei noastre dinamice.

Brand Manager-ul nostru ideal va fi responsabil de dezvoltarea și implementarea strategiei de brand pentru PROFMET, precum și de menținerea și consolidarea reputației noastre pe piață. Persoana potrivită va lucra îndeaproape cu echipa noastră de marketing și va juca un rol cheie în succesul nostru continuu.

Responsabilități principale:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiei de brand a companiei PROFMET.
  • Definirea și gestionarea identității de brand, mesajelor și valorilor brandului.
  • Monitorizarea și analizarea concurenței și a tendințelor pieței pentru a identifica oportunități de creștere.
  • Colaborarea cu echipa de marketing pentru a dezvolta și implementa campanii de marketing eficiente.
  • Supervizarea și gestionarea bugetului de marketing pentru brand.
  • Asigurarea consistenței mesajelor de brand pe toate canalele de comunicare.
  • Crearea și menținerea relațiilor cu partenerii de afaceri și clienții pentru a consolida brandul.

Cerințe:

  • Experiență demonstrată în managementul de brand sau într-o poziție similară.
  • Abilități excelente de comunicare și prezentare.
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona multiple proiecte simultan.
  • Creativitate și gândire strategică.
  • Cunoștințe solide de marketing și analiză de piață.
  • Abilități de conducere și capacitatea de a colabora eficient cu echipa.
  • Experiență în industria PROFMET este un avantaj.

Ce oferim:

  • Pachet salarial competitiv și beneficii.
  • Tichete de masă.
  • Program de lucru: luni-vineri, între 8:00 și 17:00 (posibil între 9:00 și 18:00).
  • Oportunitatea de a lucra pentru o companie de succes și de a-ți dezvolta cariera în domeniul brandului.
  • Mediu de lucru stimulant și colaborativ.
  • Transport corporative de la și spre locul de muncă.

Dacă ești o persoană proactivă, creativă și pasionată de dezvoltarea și gestionarea brandurilor, aplică pentru această poziție. Trimite CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa recrutare@profmet.md.

PROFMET este angajatorul care oferă șanse egale și încurajează diversitatea la locul de muncă.

E-mail: recrutare@profmet.md
078000075 / 079947888

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide