Depozitar

Companie specializată în comerțul online, angajează:

Depozitar

Magazin cu produse pentru copii și părinți dar specializat și în comerțul online, angajează Depozitar.

Responsabilități de bază:

  • Recepția mărfii, verificarea acesteia și aranjarea pe rafturi (pentru depozit dar și pentru magazin)
  • Controlul periodic al termenului de expirare a mărfurilor
  • Inventariere

Cerințe față de candidat:

  • Cunoașterea limbii române, ruse.
  • Responsabilitate, acuratețe, atenție, punctualitate.
  • Experiența în domeniu reprezintă un plus, dar nu este obligatorie.

Oferim:

  • Graficul de lucru este între orele 9.00 - 18.00 (o oră pauza de masă), de luni până vineri și sâmbăta: 9.00 - 14.00.
  • Salariu pentru început 9000 lei.
  • Posibilitate de creștere în cadrul companiei.

Cei interesați, rugăm să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: ana.n@mamico.md sau să ne contacteze direct la numărul de telefon: 069046704.

Web: www.mamico.md

E-mail: ana.n@mamico.md
Telefon: 069046704
Web: www.mamico.md

Alte anunțuri publicate de această companie