Manager vânzări (Agenție de publicitate), Chișinău

Clientul nostru este o agenție care oferă soluții complete de producție publicitară, vizibilitate și semnalistică. În legătură cu extinderea, compania caută un specialist pentru funcția de:

MANAGER VÂNZĂRI (AGENȚIE DE PUBLICITATE), CHIȘINĂU

Responsabilitati:

  • Procesarea apelurilor primite și efectuarea apelurilor;
  • Dezvoltarea bazei de clienți noi: atât prin apeluri reci, cât și calde;
  • Lucrul cu cererile primite de la clienți în urma publicității și expozițiilor - stabilirea, menținerea și dezvoltarea relației de afaceri;
  • Negocieri, întalniri, încheierea contractelor, pregatirea propunerilor comerciale, menținerea relațiilor cu clienții;
  • Coordonarea proceselor, controlul calității și a perioadei de realizare a comenzii;
  • Monitorizarea proiectului de la vizualizare până la instalare, cu ajutorul designerilor
  • Lucru zilnic în CRM;

Cerințe:

  • Experienta ca manager de vânzări de minim 1 an (B2B, B2C);
  • Capacitate de a negocia, de a asculta clientul, de a lucra cu obiecțiile;
  • Orientare spre client, responsabilitate, dăruire;
  • Abilități excelente de comunicare;
  • Dorinta de a învăța si de a se dezvolta;
  • Capacitatea de a lucra intens și eficient;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă la un nivel avansat, limba engleză este un avantaj;
  • PC - utilizator sigur: MS Office;
  • Automobil personal sau permis de conducere categoria B.
  • Studiile superioare tehnice vor constitui un avantaj;

Compania oferă:

  • Salariu 10.000 lei + KPI + procent din vanzari în funcție de realizarea planului;
  • Angajare oficială;
  • Program de lucru 5/2 (luni-vineri) de la 9-00 la 18-00;
  • Birou în centrul orașului;
  • Oportunități de dezvoltare profesională;
  • Echipă tânără.

Dacă sunteți interesat de această ofertă, vă rugăm să ne trimiteți CV-ul la adresa de e-mail: Dopomoga.Staffing@gmail.com, specificând denumirea postului.

Pentru informații suplimentare, sunați la numărul de telefon: +373 782 08 500.

E-mail: dopomoga.staffing@gmail.com
Telefon: (+373) 787 08 500

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide