Compania „Orhei – Vit” SRL anunţă concurs în vederea suplinirii funcţiei de:

Şef sector producer (Orhei)

Cerinte:
- Studii tehnice;
- Experienţă în domeniu (conducereaunui colectiv de persoane) constituie un avantaj;
- Cunoasterea limbii ruse si a limbii de stat;
- Abilitate de a lucru în echipă şi a organiza activitatea ei;
- Responsabilitate în activitate;

Responsabilităţi:
- Organizarea şi coordonarea activităţii sectorului de producere;

Oferim:
- Mediu de muncă confortabil;
- Pachet social complet;
- Salariu stabil + bonusuri.

Selectarea candidaţilor este efectuată în temeiul CV cu fotografie, care se expediază la poşta electronică: hr@orhei-vit.com

E-mail: hr@orhei-vit.com

Alte anunturi publicate de aceasta companie

Ataseaza CV-ul CV-ul meu de pe Rabota.md
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide