Muncitori în secţia de producere la sezon (Orhei)

SRL Orhei-Vit  este lider în industria de sucuri şi alimente pentru bebeluşi şi produce o gamă largă de sucuri, nectare, conserve din legume, gemuri , dulceţuri.
Fabricile Orhei-Vit sunt echipate cu linii de producere moderne, tehnologii de ultimă generație și de înalta performanță.
Geografia  vânzărilor companiei „Orhei-Vit” se extinde în peste 35 țări.

Responsabilităţi:
- Efectuarea lucrărilor de  inspectare, pregătire a materiei prime agricole de fructe şi legume, semifabricate, precum şi a ingredientelor necesare pentru conservare, aşezarea manuală în borcan, prelucrarea calitativă a materiei prime, lucrări agricole;
- Îndeplinirea lucrărilor de încărcare-descărcare a materiei prime, ambalajelor şi a materialelor auxiliare necesare pentru prelucrarea materiei prime la producerea conservelor.

Cerinţe:
- Studii medii
- Dorinţa de a munci
- Responsabilitate
- Locul de trai in raionul Orhei

Oferim:
- Pachet social complet
- Salariu stabil
- Transport
- Posbilitatea de dezvoltare profesională

Selectarea candidaţilor este efectuată în temeiul CV, care se expediază la poşta electronică: cadre2@orhei-vit.com

Alte anunturi publicate de aceasta companie

Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin