Asistent director general

Compania „Orhei-Vit” (Chișinău) anunță concurs pentru ocuparea postului vacant:

Responsabilități:

  • preluarea și redirecționarea apelurilor de intrare;
  • primirea, înregistrarea și repartizarea corespondenței de intrare și de ieșire;
  • întocmirea documentelor interne, inclusiv ordine și dispoziții, asigurarea înregistrării, evidenței și predării la timp a documentelor către conducere și executanți;
  • organizarea ședințelor și întîlnirilor de afaceri, întîmpinarea vizitatorilor;
  • utilizarea echipamentelor de birou: fax, scanner, copiator;
  • pregătirea călătoriilor de afaceri (rezervare bilete, hotel, asistență la obținerea vizelor).

Cerințe:

  • studii superioare;
  • cunoașterea limbilor rusa, româna și engleza;
  • capacitate de a rezolva mai multe sarcini în același timp;
  • cunoașterea etichetei în afaceri;
  • calități personale: atenție, responsabilitate, conștiinciozitate, punctualitate.

Condițiile de lucru și salariul se vor discuta în cadrul interviului.

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa electronică: hr@orhei-vit.com.

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide