Reprezentant medical | Medpark

Descrierea companiei:

Spitalul Internațional Medpark este un lider în furnizarea serviciilor medicale private în Republica Moldova, oferind o gamă variată de specialități și respectând cele mai înalte standarde internaționale în îngrijirea pacienților.

Căutăm un reprezentant medical care să promoveze produsele și serviciile spitalului în comunitatea medicală. Candidatul ideal ar trebui să fie capabil să ofere informații detaliate despre produse, să dezvolte și să mențină relații solide cu clienții și să participe la evenimente de promovare.

Mai multe informații puteți afla accesând site-ul: www.medpark.md

Responsabilități:

  • Promovarea imaginii și a noilor servicii ale Spitalului Internațional Medpark printre medici specializați și lideri de opinie în domeniul sănătății
  • Elaborarea și implementarea săptămânală a planurilor de vizite și activități atât în Chișinău cât și în regiuni
  • Realizarea numărului de vizite și a targetului de vânzări stabilit

Cerințe și abilități:

  • Absolvent al USMF Nicolae Testemițanu
  • Experiență anterioară în vânzări sau promovare în domeniul medical
  • Abilități excelente de comunicare, prezentare și interacțiune
  • Focalizare pe obținerea rezultatelor
  • Competențe solide în prezentarea și promovarea serviciilor spitalului
  • Cunoștințe avansate de operare PC
  • Fluență în limba română și rusă, engleza prezintă un avantaj
  • Deținerea permisului de conducere

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant, aliniat performanței individuale
  • Automobil de serviciu
  • Tichete de masă
  • Posibilitatea de a construi o carieră pe termen lung într-o companie cu capital străin, conform standardelor internaționale ale Joint Commission International (JCI)
  • Oportunități de dezvoltare și creștere profesională prin acces la programe de formare și învățare continuă
  • Reduceri semnificative la serviciile medicale ale instituției pentru angajat și familia sa

Dacă considerați că sunteți potrivit pentru această poziție, vă rugăm să expediați CV-ul partenerului nostru de recrutare hr@mantis.md și vă vom contacta în cel mai scurt timp!

E-mail: hr@mantis.md

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide