HR Director | Bucuria

Descrierea companiei:

Fabrica "Bucuria" - una dintre cele mai dinamice întreprinderi din industria alimentară a Republicii Moldova, fiind și cea mai mare și singura întreprindere specializată în producerea tuturor tipurilor de produse de cofetărie, ciocolată și produse din ciocolată, angajează HR Director.

Responsabilități:
  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor și politicilor de resurse umane Identificarea nevoilor de personal ale companiei și elaborarea planurilor strategice corespunzătoare
  • Susținerea activă a proceselor de recrutare, selecție și adaptare
  • Urmărirea și evaluarea performanțelor angajaților
  • Colaborarea cu instituțiile de învățământ pentru a oferi stagii de practică pentru elevi și studenți
Cerințe și abilități:
  • Experiență în domeniul resurse umane
  • Studii superioare
  • Cunoașterea limbilor română și rusă (engleza constituie avantaj)
  • Abilități excelente de comunicare și organizare
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona multiple sarcini eficient
  • Cunoștințe practice în domeniul legislației muncii
Beneficii:
  • Program de lucru full-time, de luni până vineri, 8.30 - 17.00
  • Pachet salarial motivant (20.000-30.000 MDL)
  • Tichete de masă
  • Posibilitatea de a construi o carieră pe termen lung într-o companie stabilă
Dacă considerați că sunteți potrivit pentru această poziție și v-ar fi de interes, vă rugăm să expediați CV-ul către hr@mantis.md și vă vom contacta în cel mai scurt timp!

E-mail: hr@mantis.md

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide