Помощник бухгалтера | Ajutor Contabil

Приглашаем на работу:

Требования:

  • Опыт работы в бухгалтерии не менее полугода.
  • Знание программы 1С.
  • Умение обрабатывать фактуры.
  • Готовность работать в офисе.
  • График работы: понедельник - пятница с 9:00 до 18:00.

Обязанности:

  • Ведение бухгалтерской документации.
  • Помощь в подготовке финансовых отчетов.
  • Обработка фактур.
  • Соблюдение бухгалтерской дисциплины.

Условия:

  • Заработная плата: от 8000 лей (в зависимости от опыта и квалификации).
  • Офисное место на работе.
  • Профессиональное развитие и обучение.

Cerinte:

  • Experiență în contabilitate de cel puțin șase luni.
  •  Cunoștințe de lucru în programul 1C.
  • Abilități de procesare a facturilor.
  •  Disponibilitate pentru a lucra în birou.
  •  Program de lucru: luni - vineri, între 9:00 și 18:00.
Responsabilitati:
  • Intreținerea documentației contabile.
  • Ajutor în pregătirea rapoartelor financiare.
  • Procesarea facturilor.
  • Respectarea disciplinei contabile.
Conditii:
  • Salariu: de la 8000 lei (în funcție de experiență și calificare).
  • Loc de muncă la birou.
  • Dezvoltare profesională și instruire.

E-mail: nagoltrans.hr@gmail.com
+373 60911855 / +37360665557

Alte anunțuri publicate de această companie