Operator Call Centru

Compania Documente.md angajează:

Responsabilitățile postului:

  • Recepționarea apelurilor telefonice și stabilirea programărilor;
  • Oferirea informației relevante și corecte despre serviciile companiei și atragerea unor noi clienți;
  • Colectarea și înregistrarea solicitărilor parvenite de la clienți cît și gestionarea acestora;
  • Asigurarea satisfacției clientului, prin urmărirea calității lucrului efectuat cît și realizarea target-ului stabilit.

Cerinţe față de candidat:

  • Cunoașterea sigură a calculatorului;
  • Cunoașterea limbii române si ruse la nivel de comunicare avansată;
  • Dicție bună și coerență în exprimare;
  • Capacități analitice și logică bine dezvoltată;
  • Experiență în vînzări prin telefon;
  • Memorie buna.

Calități;

  • Responsabilitate, politețe, răbdare în ascultare și atenție;
  • Fire încrezută, sigură pe sine, cu dezvoltate capacități de convingere;
  • Persoană dornică să învețe și să se perfecționeze continuu.

Ce oferim:

  • Salariu fix + Bonusuri de performanță
  • Oficiu modern amplasat in centrul orasului (mun.Chișinău)
  • Posibilitati de dezvoltare a unei cariere intr-o companie de succes;

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, completeaza cererea pe linkul alaturat: https://mrqz.me/HRdocumente si vei fi contactat imediat.

Alte anunțuri publicate de aceasta companie