Mentor pentru copii în cadrul Centrului Indigo Mental Club

Compania INDIGO angajează:

DESCRIEREA JOBULUI
Serviciul constă în a însuși și a preda lecții de Aritmetică Mentală / Citire rapidă copiilor de 5-14 ani.

Locația: Centrele Indigo Mental Club din Chișinău: Botanica, Centru, Buiucani sau Ciocana.

CERINȚE OBLIGATORII FAȚĂ DE CANDIDAȚI:
  • Studii medii de specialitate sau universitare, prioritar domeniul pedagogie, psihologie;
  • Experiență de lucru cu copiii;
  • Cunoștințe de bază PC (Aplicațiile: Google Meet, ZOOM, etc.);
  • Disponibilitate pentru lucru full-time:
  • Luni - Vineri (14:00 - 20:00), Sâmbătă (10:00 - 18:00)
  • Vorbire și dicție corectă;
  • Bune abilități de organizare a timpului și de prioritizare a activităților;
  • Responsabilitate, punctualitate, abilități pentru însușirea materiilor noi;
  • Aptitudini de comunicare și lucru în echipă;
  • Dedicație și răbdare în lucrul cu copiii.
OFERTA NOASTRĂ:
  • Instruire gratuită în predarea Aritmeticii Mentale/ Citire Rapidă;
  • Un mediu de învățare și dezvoltare personală;
  • Colectiv tânăr, prietenos;
  • Posibilitatea de a implementa și dezvolta propriile idei + creștere în domeniu și financiar;
  • Copilul dumneavoastră va studia gratuit la cursurile noastre!
  • Cooperare pe termen lung;
  • Program de lucru avantajos;
  • Program de lucru avantajos: de la 14.00-20.00, 4 zile pe săptămână + 1 zi de weekend de la 09.00-18.00;
  • Locația centrelor în Chișinău: Ciocana, Centru, Botanica sau Buiucani;
  • Salariu stabil și motivant + sistem de bonusuri conform rezultatelor.
Pentru detalii, ne puteți contacta la numărul 079056229.
Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa: indigo.mental.md@gmail.com.

E-mail: indigo.mental.md@gmail.com
Telefon: 079056229

Alte anunțuri publicate de această companie