Agent call-center

Compania INDIGO angajează:

Descrierea funcției
Căutăm Agent Call Center care să ne ajute să oferim o experiență remarcabilă clienților Indigo Mental Club și să îmbunătățim performanța în vânzări.

Despre noi

  • Suntem o școală de aritmetică mentală și citire rapidă. Punem accent pe dezvoltarea copiilor și lucrăm cu dedicație pentru fiecare elev.
  • Suntem în continuă creștere, în ultimele 6 luni ne bucurăm de rezultate mari, reușind să creștem semnificativ numărul de apeluri primite. Din acest motiv, căutăm un Agent Call Center dedicat în echipa noastră, care să se integreze rapid și eficient la locul de muncă.

Descrierea jobului
În calitate de Agent Call Center vei fi responsabil de 7 obiective importante:

  • Să răspunzi la apelurile de intrare ale potențialilor clienți;
  • Să efectuezi apeluri de ieșire, aproximativ 60-100 apeluri pe zi;
  • Să construiești relații cu clienții de lungă durată;
  • Să faci constant follow-up către clienții indeciși;
  • Cunoașterea și prezentarea serviciilor, produselor și ofertelor companiei;
  • Să identifici nevoile clienților pentru ofertare;
  • Să cunoști și să respecți procesele și procedurile de lucru ale companiei.

În ce condiții suntem dispuși să cooperăm:

  • Oferim unui salariu motivant;
  • Sistem de motivație bazat pe Salariu fix + KPI + bonusuri;
  • Program de lucru: luni-vineri de la 10.00 la 19.00 cu pauză de prânz;
  • Punem la dispoziție un sistem de instruire și inducție de la A la Z, alături de un mentor avansat;
  • Perioadă de probă achitată;
  • Concediu de odihnă și concediu medical;
  • Oficiu în centrul Chișinăului.

Vei fi privilegiat, în cazul în care:

  • Ai abilități excelente de comunicare, prezentare și relaționare cu clienții și colegii;
  • Ai citit cărți de vânzări și ai implementat tehnologii de vânzări;
  • Ai urmat cursuri de instruire în domeniu comunicării și vânzărilor;
  • Ai cunoștințe și înțelegi ce înseamnă o relație constantă cu un client;
  • Ești motivat și orientat către realizarea obiectivelor și îndeplinirea targetului;
  • Ai cunoștințe avansate de MS Office.

Și în final, dacă citind cu atenție acest anunț, ai realizat că acesta este jobul la care visezi de mult timp, așteptăm CV dvs la adresa de email: indigo.mental.md@gmail.com cu tema email „Vreau să lucrez la Indigo Mental Club în calitate de Agent vânzări Call Center”.

Așa vom înțelege că sunteți cu adevărat o persoană atentă și responsabilă.

E-mail: indigo.mental.md@gmail.com
078464617

Alte anunțuri publicate de această companie