Manager call-centru

Compania INDIGO angajează:

Responsabilități de bază:

  • Efectuarea și preluarea apelurilor către clienți;
  • Realizarea și gestionarea programărilor la serviciile centrului Indigo;
  • Introducerea datelor în CRM;
  • Vânzarea serviciilor și asistența deplină a clienților în acest process.

Cerințe față de candidați:

  • Studii medii specializate sau superioare;
  • Experiență în domeniul vânzări/ call centru este un avantaj;
  • Abilități de comunicare eficientă, convingătoare și orientare către client;
  • Vorbirea fluentă și corectă a limbii române;
  • Cunoașterea limbii ruse constituie un avantaj;
  • Cunoașterea avansată a pachetului Microsoft Office;
  • Persoană organizată și dinamică;
  • Responsabilitate, inițiativă, amabilitate.

În calitate de angajat, vei beneficia de:

  • Instruire gratuită;
  • Perioadă de probă achitată;
  • Angajare oficială cu pachet social deplin;
  • Salariu de bază atractiv de la 7.000 lei + bonusuri pentru rezultate remarcabile;
  • Program de lucru: Luni-Vineri, 10.00-19.00;
  • Oficiu amplasat în centrul Chișinăului;
  • Posibilitatea creșterii în carieră.

Pentru detalii, ne puteți contacta: 078464617.
Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa: indigo.mental.md@gmail.com.

Doar candidații selectați vor fi contactați.

E-mail: indigo.mental.md@gmail.com
Telefon: 078464617

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide