Inginer sisteme termoenergetice

Techno Test angajează:

Compania "Techno-Test" S.R.L. angajează inginer sisteme termoenergetice cu cunoștințe și experiență de muncă în domeniu.

Cerințe față de candidat:

  • studii superioare tehnice de specialitate (termoenergetică);
  • experiență în domeniu de minimum 5 ani la un post similar;
  • cunoștințe de operare a programelor Microsoft Office (Word, Excel, Outlook, AutoCAD);
  • cunoaşterea limbii engleze reprezintă un avantaj;
  • permis de conducere categoria B;
  • deprinderi de planificare strategică şi operaţională în domeniul tehnic şi ingineresc;
  • abilități organizatorice, responsabilitate, nivel înalt de capacitate de lucru.

Responsabilități:

  • coordonarea din punct de vedere tehnic a activităţii de producere și de organizare a lucrărilor în domeniul termoenergetic în cadrul companiei;
  • propunerea soluţiilor tehnologice moderne în domeniul termoenergetic conform tendinţelor mondiale, regionale, locale a dezvoltării tehnico-ştiinţifice în domeniul energetic;
  • asigurarea mentenanţei curente, periodice a utilajului termoenergetic;
  • propunerea soluțiilor de îmbunătățire a proceselor.

Candidaţii interesaţi sunt rugaţi să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: iulia.butnaru@technotest.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide