Manager de proiect

Techno Test angajează:

Compania "Techno-Test" S.R.L. angajează manager de proiect cu finațare internațională cu cunoștințe și experiență de muncă în domeniu.

Cerințe față de candidat:

  • studii superioare în domeniul economic, tehnic sau alte domenii relevante;
  • experiență în poziția similară minimum 3 ani;
  • abilități organizatorice, responsabilitate, nivel înalt de capacitate de lucru;
  • bune cunoștințe de operare PC (cunoașterea programului 1C constituie un avantaj);
  • deținerea permisului de conducere categoria „B”;
  • cunoaşterea limbii engleze reprezintă un avantaj.

Responsabilități:

  • execută sarcinile în calitate manager de proiect, cum ar fi: inițierea, planificarea, gestionarea execuției, monitorizarea și finalizarea proiectelor din gestiune;
  • asigură logistica activităților planificate;
  • stabilește și menține relații de colaborare cu beneficiarii proiectelor;
  • identifică furnizorii corespunzători, participă la negocierea contractelor și menține legătura cu aceștia;
  • supraveghează activitatea de execuție a echipelor care asigură realizarea lucrărilor;
  • planifică bugetarea proiectului și monitorizează utilizarea eficientă a resurselor alocate;
  • asigură realizarea la timp și calitativ a proiectelor gestionate.

Candidaţii interesaţi sunt rugaţi să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: iulia.butnaru@technotest.md.

Alte anunțuri publicate de această companie