Proiectant sisteme termice și de ventilație, sisteme termice și de ventilație, sisteme de apeduct și canalizare

Techno Test angajează:

Compania "Techno Test" S.R.L. angajează în calitate de proiectant sisteme termice și de ventilație cu cunoștințe de muncă în domeniu.

Cerințe față de candidat:

  • studii superioare tehnice de specialitate;
  • experiență în domeniul termoenergetic de minimum 1 an;
  • certificat de atestare necesar îndeplinirii lucrărilor de proiectare a sistemelor vizate;
  • cunoștințe de operare a programelor Microsoft Office (Word, Excel, Outlook);
  • cunoaşterea limbii engleze reprezintă un avantaj;
  • responsabilitate și nivel înalt de capacitate de lucru.

Responsabilități:

  • proiectarea sistemelor și rețelelor termice și de ventilație în conformitate cu legislația, normativele și reglementările în vigoare;
  • coordonează proiectele cu instituțiile abilitate, asigurând rezolvarea eventualelor neconcordanțe;
  • asigură asistența de șantier pentru realizarea consțructiei în conformitate cu documentația.

Candidaţii interesaţi sunt rugaţi să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: iulia.butnaru@technotest.md.

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide