Cofetar

RODALS – în continuă creștere și dezvoltare!

Suntem în permanentă căutare de angajați profesioniști, orientați către rezultat:

Cofetar

Descrierea postului:
Suntem în căutarea unui cofetar talentat și pasionat, cu experiență în domeniul patiseriei, pentru a se alătura echipei noastre la Rodals. Candidatul ideal va avea abilități solide în prepararea unei game variate de produse de patiserie, precum și în decorare și prezentare.

Responsabilități:

  • Prepararea unei game variate de produse de patiserie, inclusiv prăjituri, tarte, eclere, macarons etc.
  • Respectarea standardelor de calitate și siguranță alimentară în timpul procesului de preparare
  • Colaborarea cu echipa pentru a menține un mediu de lucru organizat și curat
  • Contribuția la dezvoltarea și inovarea meniului de patiserie

Cerințe:

  • Experiență demonstrată în domeniul patiseriei, de preferat într-un mediu profesional
  • Abilități excelente în prepararea și decorarea produselor de patiserie
  • Atent la detalii și orientat către calitate
  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu rapid și dinamic
  • Diploma în domeniul culinar sau certificare relevantă reprezintă un avantaj

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-o patiserie de renume, recunoscută pentru calitatea produselor sale
  • Mediu de lucru plăcut și colaborativ
  • Oportunități de dezvoltare și avansare în cadrul companiei
  • Pachet salarial competitiv, în funcție de experiență și performanțe

Dacă îndepliniți cerințele de mai sus și sunteți dornic să vă alăturați unei echipe de profesioniști pasionați de arta patiseriei, vă invităm să trimiteți CV-ul dvs. și o scurtă scrisoare de intenție la adresa de email resurseumane@rodals.md sau apelați la numărul 060800700.

Vă mulțumim pentru interesul acordat și anticipăm cu nerăbdare să cunoaștem viitorii membri ai echipei noastre!

resurseumane@rodals.md
060800700

Alte anunțuri publicate de această companie