Inginer Tehnic în Industria Alimentară (Echipamente de Panificație și Patiserie)

RODALS – în continuă creștere și dezvoltare!

Suntem în permanentă căutare de angajați profesioniști, orientați către rezultat:

Despre Noi:
Suntem o companie lideră în industria alimentară, specializată în furnizarea de echipamente de panificație și patiserie de calitate superioară. Cu o tradiție îndelungată și o echipă dedicată, căutăm să consolidăm echipa noastră printr-un Inginer Tehnic talentat și pasionat.

Responsabilități:

  • Efectuarea instalației, punerii în funcțiune și service-ului pentru echipamentele de panificație și patiserie.
  • Diagnosticarea și rezolvarea problemelor tehnice într-un mod eficient.
  • Consultarea clienților cu privire la specificațiile tehnice ale echipamentelor.
  • Dezvoltarea și implementarea planurilor de întreținere preventivă.
  • Colaborarea strânsă cu echipa de vânzări și clienți pentru a asigura satisfacția acestora.
  • Testarea și validarea noilor echipamente.
  • Coordonarea și controlul proceselor la service centru.

Cerințe:

  • Diplomă de studii superioare în domeniul tehnic (Inginerie Mecanică, Electrică sau asemănător).
  • Experiență anterioară în service și mentenanță a echipamentelor de panificație și patiserie.
  • Cunoștințe solide în domeniul electric, mecanic și electronic.
  • Abilități excelente de comunicare și rezolvare a problemelor.
  • Orientare către detalii și respectarea termenelor limită.
  • Capacitatea de a lucra independent și în echipă.
  • Permis de conducere categoria B și C și disponibilitate pentru deplasări.
  • Cunoașterea limbii române și ruse.
  • Cunoașterea limbii engleze la nivel mediu: scris și vorbit.

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv și bonusuri în funcție de performanțe.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.
  • Mediu de lucru dinamic și stimulant.

Dacă sunteți pasionat de industria alimentară și aveți experiență în vânzări, vă invităm să vă alăturați echipei noastre. Trimiteți CV-ul și scrisoarea de intenție la adresa resurseumane@rodals.md.

Vă mulțumim pentru interesul acordat! Așteptăm cu nerăbdare să cunoaștem profesioniști motivați și dornici să contribuie la succesul nostru continuu în industria alimentară.

resurseumane@rodals.md
Telefon: 078444488

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide