Designer web

Studio Webmaster – principala companie IT din Moldova, cu capital moldo-german, lider în furnizarea soluțiilor IT pentru afaceri. Mai mult de 15 ani de experiență.
În lista noastră de clienți se regăsesc cele mai mari companii mondiale și locale.

VĂ PROPUNEM:

  • Lucru într-un birou confortabil, pe adresa str. Miron Costin 15/1 (în centrul sectorului Râșcani)
  •  Colectiv tânăr, vesel și prietenos;
  • Cafea naturală din contul companiei;
  • Livrarea prânzului la birou;
  • Distracții: PlayStation, fotbal de masă, Darts și altele;
  • Compensarea a 50% din abonamentul de la sala de sport;
  • Reduceri de 50% pentru serviciile vulcanizare mobila propuse de „Autoshina.md”;
  • Achitarea în rată a tehnicii (pentru necesitățile personale) după 6 luni de lucru în companie;
  • Instruire complexă, îmbunătățirea calificării (traininguri, seminare cu specialiștii);
  • Acces liber la biblioteca noastră modernă cu literatură de afaceri;
  • Achitarea salariului la timp;
  • Angajare oficială/ Pachet social;
  • Crestere salariala periodica, in dependenta de rezultate.

Responsabilități:

  • Elaborarea designului site-ului pe baza sarcinii tehnice;
  • Elaborarea designului poligrafic, a produselor publicitare, a bannerelor etc;
  • Dezvoltarea de logo-uri și identitate corporativă;
  • Realizarea sarcinilor în timp util.

Cerințe:

  • Cunoștințele de Figma sunt OBLIGATORII;
  • Cunoașterea cu încredere a programelor grafice (lucrul cu grafică vectorială și raster);
  • Cel puțin un an de experiență într-o poziție similară;
  • Un portofoliu este OBLIGATORIU.

Lucrul la noi - este cea mai bună experiență posibilă! Vino și verifică!

Ne puteți cunoaște mai bine aici => https://webmaster.md/

Dacă considerați, că nu aveți competențele necesare, dar sunteți dornici să vă dezvoltați în acest domeniu, trimiteți CV-ul la: job@webmaster.md.

Vă rugăm să indicați poziția dorită în subiectul email-ului dvs.

Și ține minte, nu contează pentru noi dacă ai experiență, ne pasă de Tine!

Trimiteți CV-ul dumneavoastră pe adresa:
job@webmaster.md
+373 60 908 708

Alte anunțuri publicate de această companie