Microbiolog - Produse de Vinificație (Vinăria Purcari) (s. Purcari, r-nul Ștefan Vodă)

Locația: s. Purcari, r-nul Ștefan Vodă
Experiența constituie un avantaj, dar nu este obligatorie.
Salariu: motivant + cazare și masă (gratis).

Responsabilități pe rol:

  • Efectuarea tuturor activităților experimentale legate de desfășurarea testelor de microbiologie, calitative și cantitative, cu respectarea normelor în vigoare;
  • Controlul calităţii pe parcursul întregului proces de fabricaţie, pentru verificarea semnelor de contaminare;
  • Realizarea părții microbiologice din protocoalele de validare a proceselor tehnologice, a echipamentelor utilizate în productie.

Cerințe de bază:

  • Studii superioare în tehnologia vinificatiei, a produselor alimentare sau biologie;
  • Se admit și studenți în ultimul an de studii sau la secția cu frecvență redusă.

Află mai multe despre noi aici: https://purcariwineries.com/

E-mail: hr@purcari.wine
Web: https://purcari.wine/ro/
Telefon: 068001814

Alte anunțuri publicate de această companie

Export Manager

28 Aprilie 2024
Trimite CV

Brigadier

Trimite CV

Șofer

Trimite CV

Brand Manager

Trimite CV
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide