Инженер-проектировщик электрических сетей | Inginer proiectant de rețele electrice (1000 USD)

Skladovka.md - это сеть современных складов для безопасного хранения личных и коммерческих товаров, помещения различных размеров: от 1 м³ с круглосуточным доступом.

На сегодняшний день:

  • уже есть 3 действующих комплекса - на Ботанике (Кишинев), Чеканах (Кишинев) и в Ставченах
  • в процессе строительства еще 3 комплекса - ул. Индустриальная (Кишинев), Сороки и Оргеев (пока 3, но планируется и дальнейшее развитие)
  • В связи с расширением, открыт набор на должность Инженер-проектировщик электрических сетей

Обязанности:

  • Разработка проектов электрических сетей и систем электроснабжения;
  • Расчеты нагрузок и мощности электрических сетей;
  • Подготовка технической документации и схем;
  • Согласование проектной документации с государственными и муниципальными органами;
  • Участие в контроле и надзоре за строительством и монтажом электрических сетей;
  • Подбор оборудования и материалов для строительства сетей;
  • Разработка смет и участие в закупках необходимого оборудования и материалов.

Требования к кандидатам:

  • Техническое образование;
  • Опыт работы инженером-проектировщиком приветствуется;
  • Знание программных средств для проектирования электрических сетей;
  • Умение работать с проектной документацией;
  • Знание нормативной базы в области электротехники;
  • Умение проводить расчеты и проектировать электрические схемы и сети;
  • Ответственность и внимательность к деталям.

Условия работы:

  • Конкурентоспособная заработная плата: ставка – договорная;
  • Официальное трудоустройство;
  • График работы: 5/2, рабочий день с 9:00 до 18:00;
  • Получение опыта работы в крупной компании.

Дополнительная информация:
Либо отправляйте резюме или контактные данные по электронному адресу: rabota@skladovka.md (с темой письма: “Инженер-проектировщик электрических сетей”).
Тел: 022 88 58 01

Skladovka.md este o rețea de depozite moderne pentru depozitarea în siguranță a bunurilor personale și comerciale, spații de diferite dimensiuni: de la 1 m³ cu acces 24/7.

În prezent:

  • există deja 3 complexe funcționale - la Botanica (Chișinău), Ciocana (Chișinău) și Stăuceni.
  • alte 3 complexe sunt la etapa de construcție - strada Industrială (Chișinău), Soroca și Orhei (3 până în prezent, dar se planifică dezvoltarea ulterioară).

Ca urmare a unei extinderi, este deschisă recrutarea pentru postul de inginer proiectant de rețele electrice.

Responsabilități:

  • Elaborarea proiectelor de rețele electrice și de sisteme de alimentare cu energie electrică;
  • Calcularea sarcinilor și a capacității rețelelor electrice;
  • Elaborarea de documentații tehnice și scheme;
  • Coordonarea documentației de proiectare cu autoritățile de stat și municipale;
  • Participarea la controlul și supravegherea lucrărilor de construcție și instalare a rețelelor electrice;
  • Selectarea echipamentelor și materialelor pentru construcția rețelelor;
  • Elaborarea de estimări și participarea la achiziționarea echipamentelor și materialelor necesare.

Cerințe pentru candidați:

  • Studii tehnice;
  • Experiența ca inginer de proiect este binevenită;
  • Cunoștințe de software de proiectare a rețelelor electrice;
  • Abilitatea de a lucra cu documentația de proiectare;
  • Cunoașterea bazei normative de inginerie electrică;
  • Abilitatea de a efectua calcule și de a proiecta scheme și rețele electrice;
  • Responsabilitate și atenție la detalii.

Condiții de muncă:

  • Salariu competitiv: rata este negociabilă;
  • Angajare oficială;
  • Program de lucru: 5 / 2, ziua de lucru de la 9:00 la 18:00;
  • Dobândirea experienței de lucru într-o companie mare.

Informații suplimentare:
Sau expediați CV-ul dvs, datele de contact la adresa: rabota@skladovka.md (cu subiectul: "Inginer proiectant de rețele electrice").
Tel: 022 88 58 01

E-mail: rabota@skladovka.md
022 88 58 01

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide