Analist baza de date furnizori, Chisinau

Veo Worldwide Services, parte a Grupului NOZ și lider pe piața europeană de destocaj, beneficiază de peste 17 ani de expertiză în optimizarea stocurilor nevândute. Ne adresăm proprietarilor de afaceri oferind soluții eficiente pentru gestionarea surplusurilor din colecții anterioare, sau comenzi anulate, contribuind astfel la optimizarea performanței lor operaționale.

Misiune: Să fim lideri mondiali în destocaj, impunând standarde de excelență și inovație în industrie.

Viziune: Sub deviza „No waste. Just value.”, ne angajăm să maximizăm valoarea resurselor, aptitudinilor și ideilor, cultivând o cultură a sustenabilității și eficienței. Mizăm pe dezvoltarea continuă a echipei noastre, promovând spiritul de inițiativă și colaborarea.

La Veo Worldwide, depășim granițele destocajului, contribuind la un viitor sustenabil și eficient. Alătură-te echipei noastre pentru a explora potențialul tău într-un mediu dinamic și inovator.

Suntem în căutarea unui profesionist motivat pentru a se alătura echipei noastre din Chișinău în calitate de Analist baza de date furnizori.

Candidatul ideal va fi responsabil de verificarea și prelucrarea datelor furnizorilor, administrarea informațiilor în sistemul CRM și realizarea rapoartelor periodice pentru a monitoriza evoluția indicatorilor.

Cerințe:

  • Cunoștințe de Limba Engleză și/sau Franceză;
  • Competențe tehnice: Excel – nivel mediu, Power Point, Word, CRM;
  • Abilitati analitice;
  • Atentie la detalii;
  • Orientare spre rezultate.

Responsabilități:

  • Administrarea datelor furnizorilor din sistemul informatic CRM;
  • Verificarea corectitudinii fișelor furnizorilor (coduri fiscale, adrese, activitate, catergorii de produse);
  • Realizarea rapoartelor zilnice, săptămânale și lunare pentru a urmări evoluția diferiților indicatori pe care îi furnizează clientului;
  • Crearea, menținerea și furnizarea de informații prin rapoarte și prezentări (Excel și PPT);
  • Asigurarea comunicării eficiente cu departamentele operaționale.
  • Respectarea termenelor limită.

Beneficii:

  • Tichete de masă;
  • Training inițial și asistență pe perioada de integrare;
  • Oportunități reale de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de echipe internaționale de succes;
  • O zi liberă de ziua ta de naștere;
  • Oportunitatea de activare într-o companie internațională, cu sedii în 8 țări;
  • Posibilitatea de participare la activități, concursuri, animații în cadrul diverselor proiecte HR.

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide