Consultant în vânzări

Laminat Showroom
Oraș: Chișinău
Studii: Medii-speciale
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Cerințe:
Prezență agreabilă, excelente abilități de comunicare și relaționare cu clienții.
Vorbire corectă și clară în limbile romană şi rusă.
Abilități de prezentare, cunoașterea tehnicilor de vânzare.
Cunoștințe elementare de limba engleză, calculator.
Sunt binevenite dar nu obligatorii cunoștințe în design de interior, studii superioare, experiență în comerț.

Atribuții:
Studierea detaliată a caracteristicilor produselor, consultarea clienților în magazin, comercializarea produselor, înregistrarea si gestionarea comenzilor, operarea cu aparatul de casă, organizarea amenajarii sălilor de comert.

Condiții:
- Magazinul se află în sectorul Centru al capitalei.
- Salariu fix 5000 lei + % din vînzări, cu carnet de muncă. - -- Program 8 ore pe zi.
- Se oferă instruire și lucru interesant cu branduri internaționale.
-Telefon de serviciu.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul pe adresa: office@laminatshowroom.com
Telefon:
0790124445
Persoana de contact:
Veniamin
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide