Consultant în vânzări

Laminat Showroom
Город: Кишинев
Образование: Среднее-специальное
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerințe:
Prezență agreabilă, excelente abilități de comunicare și relaționare cu clienții.
Vorbire corectă și clară în limbile romană şi rusă.
Abilități de prezentare, cunoașterea tehnicilor de vânzare.
Cunoștințe elementare de limba engleză, calculator.
Sunt binevenite dar nu obligatorii cunoștințe în design de interior, studii superioare, experiență în comerț.

Atribuții:
Studierea detaliată a caracteristicilor produselor, consultarea clienților în magazin, comercializarea produselor, înregistrarea si gestionarea comenzilor, operarea cu aparatul de casă, organizarea amenajarii sălilor de comert.

Condiții:
- Magazinul se află în sectorul Centru al capitalei.
- Salariu fix 5000 lei + % din vînzări, cu carnet de muncă. - -- Program 8 ore pe zi.
- Se oferă instruire și lucru interesant cu branduri internaționale.
-Telefon de serviciu.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul pe adresa: office@laminatshowroom.com
Телефон:
0790124445
Контактное лицо:
Veniamin
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть