Tehnician Centrul de Reparații Darwin

Descrierea postului:

  • Reparații electronice pe placa de bază;
  • Reparații software (resoftare, decodare, recuperare și transfer date, etc);
  • Inlocuire piese inclusiv intervenții pe Touch Screen și LCD;
  • Diagnostica rapidă și corectă a produselor Transport ECO;
  • Repararea dispozitivelor conform specificațiilor și cerințelor producătorilor;
  • Utilizarea și exploatarea corespunzătoare a echipamentelor tehnice de lucru și respectarea normelor antistatice;
  • Lucru în 1C.

Cerințe față de candidat:

  • Experiența în domeniu de minim 1 an (experiența pe o poziție similară - constituie un avantaj);
  • Atitudine proactivă și pozitivă;
  • Organizat și meticulos în activitate;
  • Viteză de lucru bună, capacitate de a lucra cu termene limită.

Compania oferă:

  • Acces la echipamente de lucru moderne și variate, cele mai noi tehnologii din domeniul electronicii, astfel încât activitatea desfășurată să fie ușoară și plăcută;
  • Echipă de oameni prietenoși alături de care te vei putea dezvolta profesional și personal;
  • Reduceri la achiziții și serviciile prestate de companie;
  • Bonusuri la salariu pentru realizări;
  • Posibilitatea de a te dezvolta, un mediu în care sunt apreciate ideile personale inovative.

Ești interesat? Atunci trimite CV-ul pe: hr@darwin.md, indicând în subiect postul vacant.

De ce Darwin? Vezi aici: https://darwin.md/talente

E-mail: hr@darwin.md
Telefon: 068800904

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide