Darwin

Digital Marketing Specialist

Ți-ar plăcea să-ți construiești o carieră frumoasă în marketing digital? Compania Darwin îți oferă șansa de a te alătura unei echipe de profesioniști!

Beneficii:
· Salariu motivant;
· Activitate într-o echipă tânără și dinamică;
· Posibilitate de creștere profesională;
· Proiecte mai mult decît interesante.

Responsabilități:
- Planificarea, executarea și îmbunătățirea strategiei de digital marketing;
- Planificarea campaniilor de promovare web (mediaplan, buget, rezultate);
- Implementarea și optimizarea campaniilor web (Google Ads, Facebook, vk.com, etc);
- Generarea analizelor, rapoartelor și prezentărilor specifice;
- Monitorizarea activității concurenților în mediul online;
- Raportarea lunară, trimestrială și anuală.

Cerințe:
· Experiență practică în digital marketing de minim 6 luni;
- Cunoștințe practice de e-mail marketing;
- Studiile in domeniul economic și certificările în domeniul Web Marketing reprezintă un avantaj;
· Gândire critică;
· Disciplină și responsabilitate;
· Comunicare eficientă verbală și în scris; Argumentare și prezentare;
· Tendință spre dezvoltare profesională continuă.

Dacă ești interesat, trimite CV-ul la adresa : hr@darwin.md    indicând în subiect postul vacant.
De ce Darwin? Vezi aici: https://darwin.md/talente

hr@darwin.md

forward

Darwin in retelele de socializare

Date de contact

Chisinau, str. I.Creangă 6V
e-mail: hr@darwin.md
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin