Specialist/specialistă (administrare carduri)

BC "Energbank" SA angajează:

Suntem în căutarea unui coleg talentat și orientat către rezultate pentru a se alătura echipei noastre energice.

Principalele atribuții:

  • Conlucrarea directă cu sucursalele Băncii prin acordarea de suport/ răspunsuri la solicitări;
  • Asigură executarea solicitărilor clienților, cu privire la alimentarea/ eliberarea mijloacelor bănești la cardul de plată, parvenite la sucursalele Băncii;
  • Participă la implementarea/elaborarea serviciilor/tehnologiilor noi aferent produselor de card şi/ sau instrumentelor de plată, precum şi modernizarea/optimizarea celor existente;
  • Contribuie la realizarea business planului de dezvoltare a produselor de card şi/ sau instrumentelor de plată;
  • Participă la implementarea noilor tehnologii, implementarea noilor propuneri pentru îmbunătățirea şi perfecționarea acestora;
  • Elaborează şi actualizează actele normative interne ale Băncii ce țin de domeniul cardurilor de plată şi/ sau instrumentelor de plată;
  • Organizează păstrarea documentelor zilnice/de secretariat emise de Direcție, exercitarea controlului şi evidenței acestora, transmiterea în arhiva Băncii;
  • Monitorizează zilnic soldurile conturilor bancomatelor și POS terminalelor Băncii, conturilor de tranzit cât și celor destinate achitărilor cu Sistemele internaționale de Plăți.

Cerințe faţă de candidați:

  • Studii superioare în domeniu economic/financiar;
  • Experiență în domeniu cel puțin 1 an de activitate;
  • Cunoștințe specifice activității cu cardurile de plată, inclusiv cunoștințe tehnice privind modul de utilizare a aplicațiilor în domeniul cardurilor de plată: Vabank, Ecard, BankCard;
  • Cunoștințe de bază în domeniul evidenței contabile bancare;
  • Cunoașterea limbii de stat, limbii ruse și limbii engleze.

Persoanele interesate sunt invitate să prezinte CV-ul prin e-mail: hr@office.energbank.com.

Vor fi contactate doar persoanele selectate.

Îți mulțumim pentru interes! Ne vom bucura să ne cunoaștem și să facem echipă comună în cadrul Energbank!

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide