Specialist marketing în rețea (Specialist social media)

Brandul ”La Mămuca” a fost fondat în anul 2014 și până în prezent am deschis deja 16 covrigării/patiserii ”La Mămuca” în diferite regiuni ale orașului Chișinău.
Conceptul brandului și rețetele produselor noastre au fost create cu grijă reieșind din tradițiile moldovenești, adaptate la tendințele moderne. Un loc unde poți găsi oricând produse de calitate, proaspete și gustoase, exact ca la bunica, ceea ce sugerează și denumirea – La Mămuca.
Punem un accent mare pe curățenie, calitate și prospețimea produselor, anume din acest motiv am făcut bucătăriile de tip deschis. Am dorit ca fiecare oaspete care ne vizitează să vadă cum se pregătesc produsele pe care le procură.
Dacă eşti o persoană pozitivă cu dorința de a munci, gată să experimentezi lucruri noi, tinzi să creezi o atmosferă ospitalieră, Echipa noastră Te invită să lucrezi alături de noi, pentru a bucura lumea împreună.

Suntem încântați să anunțăm deschiderea procesului de selectare a candidaților pentru una din funcțiile noi ale companiei - specialist în marketing și rețele sociale!

Dacă ești o persoană creativă, talentată, inventivă cu o pasiune pentru marketingul digital și abilități puternice în gestionarea rețelelor sociale, atunci aceasta ar putea fi o oportunitate perfectă pentru tine!

Responsabilități:
  • Elaborarea planului lunar de postari.
  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de marketing online pentru a promova produsele și serviciile noastre.
  • Gestionarea și creșterea prezenței noastre pe diverse platforme de socializare, inclusiv Facebook, Instagram, Twitter etc.
  • Crearea de conținut creativ, captivant, relevant informativ pentru publicul nostru țintă, inclusiv fotografii și videoclipuri.
  • Interacțiunea activă cu comunitatea online și răspuns rapid la comentarii și mesaje.
  • Editarea și design-ul grafic al conținutului pentru a asigura coerența și atractivitatea.
  • Monitorizarea și analizarea performanței campaniilor noastre pentru a identifica și implementa îmbunătățiri continue.
Cerințe:
  • experiență anterioară în administrarea paginilor de social media, cu accent pe promovarea serviciilor și produselor.
  • abilități avansate de creare a conținutului (foto, video, design grafic, editare poze, montare video).
  • experiență în gestionarea campaniilor publicitare pe social media.
  • abilități excelente de comunicare și interacțiune online.
  • aptitudini de planificare şi organizare a operaţiilor şi activităţilor.
  • cunoasterea limbilor română și rusă la nivel avansat, cunoștințe în copywriting.
Dacă crezi că corespunzi cerințelor noastre și dorești să-ți continui cariera într-o companie dinamică, trimite-ne CV-ul tău și o scurtă scrisoare de intenție la adresa de e-mail hr.lamamuca@mail.ru sau contactează-ne la numarul de telefon: 068605602.

Telefon: 068605602
E-mail: hr.lamamuca@mail.ru

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide