Ambalator manual

Rețeaua de covrigării ”LA MĂMUCA” este o companie dinamică, care, din anul 2014, în baza tradițiilor străvechi crează și realizează rețete noi, pentru a Vă alinta cu produse de patiserie calitative, pentru orice gust.

Dacă eşti o persoană pozitivă cu dorința de a munci, gată să experimentezi lucruri noi, tinzi să creezi o atmosferă ospitalieră, Echipa noastră Te invită să lucrezi alături de noi, pentru a bucura lumea împreună.

Obiectivul funcției – Ambalarea produselor congelate și evidența lor

Responsabilități:

  • Ambalarea produselor congelate;
  • Evidenta produselor ambalate;
  • Pregătirea și predarea comenzilor pentru livrare, (în baza principiului rotației produselor);
  • Evidența produselor livrate;

Cerințele față de candidat:

  • energic, harnic și pozitiv,
  • disciplinat și ordonat,
  • cu un înalt grad de responsabilitate și atenție,
  • cunoașterea limbilor române și ruse.

Oferim:

  • Lucru într-o echipă dinamică, calificată și cu scopuri comune;
  • Pachet social;
  • Salariu atractiv, motivat și individualizat;
  • Posibilitatea de avansare în carieră.

Persoanele interesate sunt invitate la interviu la adresa
Republica Moldova, mun. Chișinău, str. Alba Iulia 75/12, et II, bir.221
SC ”Stropșa Alexandra” SRL
Telefon de contact: 060243199

Telefon: 060243199
E-mail: lamamuca@mail.ru

Alte anunțuri publicate de această companie