Reprezentant Medical

Rețeaua Națională de centre medicale Clinica Sante angajează:

Responsabilități:

  • Identificarea și dezvoltarea relațiilor cu potențialii clienți, inclusiv medici, clinici și alte instituții medicale.
  • Prezentarea produselor și serviciilor oferite de Clinica Sante, evidențiind avantajele și beneficiile acestora.
  • Întocmirea și gestionarea eficientă a planului de vânzări, cu scopul de a atinge și depăși obiectivele stabilite.
  • Participarea la evenimente și conferințe relevante din domeniul medical pentru a-și promova produsele și pentru a dezvolta relații de afaceri.

Cerințe:

  • Experiență demonstrată în vânzări, preferabil în domeniul asigurărilor, financiar sau alimentar.
  • Cunoștințe solide despre CRM și capacitatea de a lucra eficient cu bazele de date.
  • Abilități excelente de comunicare și negociere, cu capacitatea de a construi și menține relații solide cu clienții.
  • Orientare către rezultate și capacitatea de a lucra sub presiune în vederea atingerii obiectivelor.
  • Diplomă de studii superioare în domeniul medical, de preferință, dar nu obligatoriu.

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv și bonusuri atractive în funcție de performanțe.
  • Oportunități de avansare în cadrul companiei în funcție de performanțe și competențe.
  • Mediu de lucru dinamic și prietenos, într-o echipă dedicată și profesionistă.

Dacă ești o persoană dinamică, orientată către rezultate și dornică să faci parte dintr-o echipă de succes într-un domeniu în continuă evoluție, te invităm să aplici la adresa de email hr@clinica-sante.md / e.mocanu@clinica-sante.ro cu un CV actualizat și o scurtă scrisoare de intenție.

Te rugăm să menționezi titlul poziției pentru care aplici în subiectul emailului.

Așteptăm cu interes să facem cunoștință cu tine.

Alte anunțuri publicate de această companie