Reprezentant medical

Spitalul Internațional Medpark, primul spital privat multidisciplinar din RM angajează:

Beneficii:
• Pachet salarial motivant corespunzător performanței individuale
• Automobil de serviciu
• Posibilitate de a construi o carieră pe termen lung într-o companie cu capital străin, care lucrează la standardele internaționale ale Joint Comission International (JCI)
• Experiența unică pentru dezvoltarea competențelor
• Oportunități de dezvoltare și creștere profesională, prin acces la programe de formare și învățare continuă
• Reduceri considerabile la serviciile medicale ale instituției pentru dvs. și familie

Responsabilități
• Promovarea imaginii și a noilor servicii ale spitalului Internațional Medpark la medici specialiști și lideri de opinie în domeniul sănătății
• Pregătirea săptămânală a planurilor de vizite şi activităţi
• Realizarea numărului de vizite și a targetului de vânzări stabilit

Cerințe
• Absolvent al USMF N. Testemițanu
• Experiență anterioară în vânzare sau promovare medicală
• Excelente abilități de comunicare, prezentare și relaționare
• Orientare către rezultate
• Bune abilități de prezentare și promovare a serviciilor spitalului
• Cunoștințe operare PC
• Cunoașterea limbii română și rusă la perfecție, engleza (prezintă un avantaj)
• Permis de conducere.

Despre Medpark:
Spitalul Internaţional Medpark este primul şi cel mai mare spital multidisciplinar privat din ţară. Deschis 24/24 ore şi 7/7 zile, spitalul oferă servicii medicale de înaltă calitate, în conformitate cu standardele şi practicile internaţionale, egale cu cele ale instituţiilor medicale lideri pe piaţa internaţională. Medpark reunește peste 200 de medici, doctori în ştiinţe medicale, care acoperă toate specialităţile medicale şi chirurgicale care trateaza anual peste 110 000 de pacienţi.

CV-urile se recepţionează la e-mail: resurse.umane@medpark.md (vă rugăm să indicaţi poziţia pentru care aplicaţi).
Mulţumim tuturor persoanelor interesate, doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru interviu.

Alte anunțuri publicate de aceasta companie