Ajutor în gospodărie | Садовник (частный дом)

Lucru constă în îngrijirea curții casei și a grădinii.

Cerințe:

  • Persoană responsabilă, harnică;
  • Experiență în activitatea de amenajare și întreținere a grădinii;
  • Seriozitate și punctualitate;
  • Cunoștință solide despre grădinărit, plante etc. (lucru cu îngrășăminte, tratamente la pomi și gazon împotriva bolilor și dăunătorilor);
  • Experiență în lucrări de mentenață și construcții ( reparații mici, vopsire, lucrări mici electrice etc.);
  • Experiență în instalații sanitare;
  • Pe timp de iarnă deszăpizirea curții.

Condiții de muncă:

  • Regim de lucru LUNI-VINERI, 08:00- 17.00;
  • Salariu este negociabil;
  • Angajare oficială;
  • Salariu decent;
  • Prănzuri achitate;
  • Asigurăm volum de lucru 12 luni pe an.

Casa se afla în mun. Chișinău, sectorul Telecentru.

Persoanele interesate sunt rugate să sune la numărul de telefon 068-917-333.

Требования:

  • ответственность, порядочность, трудолюбие.

Обязанности:

  • уход за газоном;
  • уход за деревьями и кустарниками.

Гарантируем:

  • привлекательную заработную плату.
  • оплачиваемые обеды.
  • спецодежда предоставляется.

Частный дом находится в Кишиневе, сектор Телецентр.

Для дополнительных вопросов, можете позвонить по номеру телефона 068-917-333 (Ольга).

E-mail: hr@mh.md
068-917-333 (Ольга)

Alte anunțuri publicate de această companie