Pogramator 1C

HR-Consulting (www.search4staff.com) on behalf of its client, is looking for a highly professional candidate to fulfill the position of:

Cerințele noastre pentru candidat:

  • Experiență de 1С programare de cel puțin 3 ani
  • Experiență în dezvoltarea de rapoarte și formulare tipărite
  • Înțelegerea arhitecturii client-server 1C
  • Cunoașterea elementelor de baza a bazelor contabilității și codului fiscal al Republicii Moldova
  • Nivel avansat de Microsoft Excel
  • Studii superioare (tehnic)
  • Cunoasterea limbii romane si ruse
  • Abilități de comunicare, atenție la detalii, responsabilitate
  • Mentalitate analitică, gândire logică, abilități de procesare a datelor mari

Responsabilitati principale:

  • Suport pentru performanța unui cont de întreprindere bazat pe platforma 1C 8.3
  • Modificarea configurației pentru nevoile întreprinderii în funcție de cerințele utilizatorilor
  • Întreținere, asistență tehnică pentru utilizatori
  • Încărcarea datelor de la sisteme terțe (schimb de fișiere, servicii web)
  • Dezvoltarea de scripturi / scrierea de interogări personalizate în baza de date

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: vb90@search4staff.com sau pentru mai multe detalii apelați la nr. de tel.: 060 522 274.

E-mail: vb90@search4staff.com
Telefon: 060 522 274

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide