Agent Vânzări pentru compania Orange Moldova (Chișinău)

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său - companie internațională de telecomunicații este în căutare de Agent Vânzări.

Responsabilități:

  • Propunerea Clienţilor şi potenţialilor Clienţi de a se conecta la serviciile companiei;
  • Iniţierea semnării de către Clienţi a contractelor de prestare a serviciilor furnizate;
  • Amplasarea materialelor promoţionale ale companiei în blocurile de locuit din localitate, inclusiv la intrare în blocuri, în cutiile poştale, pe mânerele uşilor de intrare în apartament şi/sau alte locuri indicate;
  • Contactarea Clienţilor prin apel telefonic;
  • Participarea la evenimentele promo organizate de companie;
  • Completarea rezultatelor interacțiunii cu Clienţii şi potenţialii Clienţi în aplicațiile de lucru (CRM).

Cerințe:

  • Abilități bune de comunicare;
  • Personalitate dinamică, ambițioasă și orientată pe rezultat;
  • Experiența în vânzări (ar prezenta un avantaj);

Compania oferă:

  • Grafic de muncă part-time sau full-time (6/8 ore pe zi);
  • Telefon mobil + tabletă;
  • Abonament transport public (Chișinău);
  • Tichete de masă;
  • Salariu fix + bonus;
  • Instruire și training pentru dezvoltarea abilităților de comunicare.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: tt90@search4staff.com sau pentru mai multe detalii apelați la nr 069638007.

E-mail: tt90@search4staff.com
Telefon: 069638007

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide