Operator/Programator CNC in Belgia

Suntem în căutare de profesioniști în domeniul CNC pentru companiile colaboratoare din Belgia. Daca ai experienta in acest domeniu, noi iti gasim job-ul dorit chiar daca nu detii documente romanesti!

Descrierea postului

  • Căutăm programatori / operatori CNC care să lucreze pe utilaje de îndoire, strunjire, frezare, tăiere, șlefuire, ștanțare și operatori pentru strung/freză convențională, pentru companiile colaboratoare din Belgia
  • Operarea și/sau programarea utilajelor CNC: Siemens, Heidenhain, Mazak, Mazatrol, Trumpf, LVD, Haas etc.
  • Producerea de componente mecanice și piese, în serii mari sau piese unice, din diferite metale: aluminiu, titan, inox, oțel, piatră, plastic etc.
  • Realizarea întregului proces de producție, de la interpretarea desenului tehnic până la realizarea piesei finite

Candidatul ideal

  • Pregătirea tehnică și capacitatea de a lucra independent sunt esențiale
  • Experiență anterioară
  • Simț de responsabilitate și inițiativă
  • Îți place varietatea în meseria ta
  • Îți place să înveți
  • Munca in ture nu te sperie
  • Ai cunostințe de limba engleză la nivel conversațional

Beneficii

  • Contract belgian de muncă și salarizare în funcție de experiența ta
  • Decontarea primului transport din Moldova în Belgia în valoare de maxim 150 euro,
  • în funcție de costul transportului ales de dumneavoastră
  • Al 13-lea salariu
  • Bani de vacanță
  • Asigurare medicală
  • Zile legale libere plătite
  • Suport administrativ în limba română. Fiind o țară nouă pentru dumneavostra, va
  • vom ajuta cu procesul de recrutare, cu stabilirea în Belgia și cu informațiile necesare pe parcursul șederii, pentru a ne asigura că sunteti mulțumit de noua schimbare.

E-mail: info@accentjobs.ro
+40742829239 (inclusiv WhatsApp si Viber)

Alte anunțuri publicate de această companie

Macelar in Belgia

28 Aprilie 2024
Trimite CV
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide