Electromecanic in Belgia

Suntem în căutare de electromecanici pricepuți pentru companiile colaboratoare din Belgia.

Daca ai experienta in acest domeniu, noi iti gasim job-ul dorit chiar daca nu detii documente romanesti!

Descrierea postului

  • Înlocuirea și/sau repararea circuitelor electrice, echipamente sau instalații
  • Diagnosticarea și remedierea defecțiunilor constatate la instalațiile electrice, utilaje sau aparate
  • Efectuarea lucrărilor de întreținere pentru instalațiile, utilajele sau aparatele electrice
  • Verificarea circuitelor electrice
  • Executarea diverselor lucrări de natură mecanică pentru echipamentele electrice (repară cutii de legătură, sisteme de blocare, reţele de impământare).
  • Experiență pe parte mecanică, pneumatică, hidraulică (înlocuire sau reparare motoare electrice, valve, electro-valve, pompe, compresoare, cilindrii, pistoane etc.)
  • Citirea planurilor tehnice și asigurarea funcționării mașinilor, motoarelor și instalațiilor mecanice

Candidatul ideal:

  • Calificare profesională
  • Experienţă în domeniu
  • Simţ practic, îndemânare, precizie
  • Carnet de conducere categoria B - este un plus
  • Comunicați în limba engleză sau franceză la nivel conversațional

Beneficii:

  • Contract belgian de muncă și salariu în funcție de experiența ta
  • Decontarea primului drum din România în Belgia în valoare de maxim 150 euro, în funcție de costul transportului ales de dumneavoastră
  • Al 13-lea salariu
  • Bani de vacanță
  • Asigurare medicală
  • Zile legale libere plătite
  • Suport administrativ în limba română. Fiind o țară nouă pentru dumneavostra, va vom ajuta cu procesul de recrutare, cu stabilirea în Belgia și cu informațiile necesare pe parcursul șederii, pentru a ne asigura că sunteti mulțumit de noua schimbare.

E-mail: info@accentjobs.ro
+40742829239 (inclusiv WhatsApp si Viber)

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide