Operator (hamal)

Î.S. „POŞTA MOLDOVEI”

ANGAJEAZĂ

Atribuții/obligațiuni de serviciu:
Sarcinile funcţiei operatorului:

  • Încărcarea, descărcarea şi depozitarea încărcăturilor; Ambalare/dezambalare bunuri;
  • Participă la pregătirea bunurilor pentru expediere.
  • Alte atribuții specifice funcției.

Cerințe:

  • să posede limba de stat și limba rusă
  • apt fizic pentru ridicarea, încărcarea, descărcarea bunurilor

Calități personale:

  • capacitate de organizare a activității
  • corectitudine, operativitate, onestitate și amabilitate;
  • obiectivitate, receptivitate, spirit de echipa (sincer, dispus la colaborare);
  • comportament decent; rezistență la efort și stres

Oferim:

  • Oportunitate de angajare pe termen lung;
  • Pachet social deplin;
  • Salariu de la 6000 de lei.

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-ul pe adresa: hr@posta.md, indicând funcția pentru care candidează.

La interviu vor fi invitați doar candidații selectați.

E-mail: hr@posta.md
022-251-221

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide