Office Manager

Colectivul companiei SRL Maestro-Nut selecteaza noi membri pentru extinderea echipei.

Cautam acei candidati care, printr-o atitudine pozitiva, dinamica, deschisa si exigenta fata de propria prestatie, pot deveni colegi si prieteni de nadejde, si prin munca prestata vor contribui efectiv la dezvoltarea durabila a firmei.

Compania “MAESTRO-NUT” S.R.L. anunta vacanta pozitia de:

Responsabilităţi:

  • Recepţionarea şi redirectionarea apelurilor telefonice;
  • Gestionarea, înregistrarea şi repartizarea corespondenţei primite/emise;
  • Intocmirea si redactarea corespondenţei de afaceri necesară desfăşurării activităţii zilnice;
  • Emiterea ordinelor administrative şi evidenţa lor;
  • Oferirea clientilor/potentialilor clienti informatii cu privire la produsele firmei.

Cerinţe faţă de candidaţi:

  • Persoana responsabila, creativa, comunicabila, dinamica;
  • Experienţă la un post similar, min. 1 an;
  • Cunoaşterea la perfecţie a limbilor: română, rusă;
  • Cunoaşterea limbii engleze la nivel de comunicare şi scris (perfectarea documentelor în engleză);
  • Cunoştinţe avansate de operare PC: Word, Excel, Internet;
  • Cunoştinţe de management, secretariat;
  • Abilitaţi de coordonare, planificare şi organizare;
  • Abilităţi de gestiune a conflictelor.

Se ofera:

  • Salariu atractiv;
  • Pachet social;
  • Conditii bune de munca intr-un colectiv tinar cu atmosfera prietenoasa.
  • Orar de munca 9-00 la 18-00 de L până V.

Mai multe detalii la numărul de telefon 079999330.

Telefon: 079999330

Alte anunțuri publicate de această companie