Office-Manager

”Prologistic-Com” anunță vacantă poziția de:

Responsabilități principale:

  • preluarea și redirecționarea apelurilor telefonice, întâmpinarea și orientarea vizitatorilor (clienți, parteneri de afaceri);
  • elaborarea și redactarea scrisorilor oficiale;
  • administrarea oficiului companiei: consumabile (ceai, cafea, apă), birotică, detergenți;
  • structurarea și organizarea documentației interne a companiei ;
  • planificarea și organizarea agendei conducătorului companiei;
  • organizarea deplasărilor conducătorului (rezervare bilete avia, hotele).

Cerințe față de candidați:

  • experiență de lucru într-o poziție similară min. 6 luni;
  • abilități de operare la PC: Word, Excel, PowerPoint ;
  • vorbirea fluentă a limbilor rusă și română; limba engleză cel puțin la nivel intermediar;
  • rezistență la situații de stres;
  • calități personale: grad înalt de autoorganizare și confidențialitate, inițiativă, capacități organizatorice, proactivitate, pozitivism, spirit de echipă, responsabilitate.

Vă oferim:

  • Loc de muncă stabil;
  • Posibilitatea de creștere profesională;
  • Echipă tanără și dinamică;
  • Angajare oficială;
  • Orar: Luni-Vineri 08.30-17.30;
  • Locația centrală de birou;
  • Salariu de bază motivant.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul+Foto cu menționarea poziției pentru care candidează la adresa electronică: hr@prologistic-com.md.

Alte anunțuri publicate de această companie