Montator - Bălți

OPORTUNITATE DE CARIERĂ:

Compania FluxMester caută Montatori talentați și dornici să se alăture echipei noastre din Bălți! Dacă ești o persoană harnică, dornică să învețe și să contribuie la instalarea unor produse de calitate superioară, aceasta este o oportunitate perfectă pentru tine să te dezvolți într-un mediu de lucru dinamic și plin de satisfacții!

Despre Noi:

FluxMester este un lider în producția și furnizarea de uși și ferestre din PVC și aluminiu, rulouri pentru garaj și ferestre. Ne străduim să oferim soluții excelente și personalizate clienților noștri, iar pentru aceasta avem nevoie de o echipă de montatori dedicată și pasionată, care să pună în aplicare viziunea noastră de calitate și inovație.

Responsabilități:

  • Montarea și instalarea ușilor, ferestrelor și rulourilor conform specificațiilor tehnice.
  • Utilizarea corectă a uneltelor și echipamentelor necesare pentru instalare.
  • Asigurarea că lucrările sunt efectuate în conformitate cu standardele de calitate și siguranță.
  • Comunicarea eficientă cu echipa de producție și clienții pentru a asigura o livrare și instalare fără probleme.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în montaj.
  • Abilități tehnice și manuale solide.
  • Atitudine pozitivă și orientată către rezultate.
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a respecta termenele limită.

Beneficii:

  • Salariu atractiv, variind între 15000 și 23000 de lei, în funcție de experiență și performanțe.
  • Oportunități de creștere și avansare în cadrul companiei.
  • Training și dezvoltare profesională la locul de muncă.
  • Mediu de lucru dinamic și stimulant.

Cum să aplici:

Dacă ești interesat de această poziție, te rugăm să trimiți un email la adresa fluxmester@gmail.com exprimându-ți interesul pentru poziția de Montator din Bălți sau suna la numarul 067499998.

Alătură-te echipei noastre și fii parte din procesul nostru de a oferi soluții de calitate și de încredere clienților noștri! FluxMester așteaptă să te cunoască!

Telefon: 067499998
E-mail: fluxmester@gmail.com

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide