Masurator - Chișinău

OPORTUNITATE DE CARIERĂ:

Compania FluxMester este în căutarea unui Masurator talentat și dedicat pentru a se alătura echipei noastre din Chișinău! Dacă ești organizat și pasionat de detalii, aceasta ar putea fi o oportunitate perfectă pentru tine să-ți construiești o carieră într-un domeniu dinamic și plin de provocări!

Despre Noi:

FluxMester este o companie de top în producția și furnizarea de uși și ferestre din PVC și aluminiu, rulouri pentru garaj și ferestre. Ne străduim să oferim soluții excelente și personalizate clienților noștri, iar pentru aceasta avem nevoie de profesioniști precum tine, care să se asigure că fiecare proiect începe cu măsurători precise și detaliate.

Responsabilități:

  • Deplasarea la locațiile clienților pentru a efectua măsurătorile necesare pentru proiectele de instalare a ușilor, ferestrelor și rulourilor.
  • Asigurarea că toate măsurătorile sunt exacte și în conformitate cu specificațiile tehnice.
  • Comunicarea eficientă cu echipa internă pentru a asigura o pregătire corespunzătoare a produselor.
  • Identificarea și raportarea eventualelor probleme sau discrepanțe în procesul de măsurare.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în măsurători, preferabil în domeniul construcțiilor sau al amenajărilor interioare.
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare interpersonală.
  • Meticulozitate și atenție la detalii.
  • Capacitatea de a lucra independent și în echipă.
  • Permis de conducere categoria B și disponibilitate pentru deplasări în teren.

Beneficii:

  • Salariu competitiv, variind între 13000 și 20000 de lei, în funcție de experiență și performanțe.
  • Oportunități de creștere și avansare în cadrul companiei.
  • Training și dezvoltare profesională continuă.
  • Mediu de lucru dinamic și stimulant.

Cum să aplici:

Dacă ești interesat de această poziție și îndeplinești cerințele de mai sus, te rugăm să trimiți CV-ul tău actualizat la adresa de email fluxmester@gmail.com sau suna pe numarul 067499998. Te rugăm să menționezi în subiectul emailului "Masurator - Chișinău".

Alătură-te echipei noastre și fii parte din procesul nostru de a oferi soluții de înaltă calitate clienților noștri! FluxMester așteaptă să te cunoască!

Telefon: 067499998
E-mail: fluxmester@gmail.com

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide