Montator articole sanitare, cabine de duș, mobilă pentru baie

Compania "Linia H2O" vă invită în echipa sa la funcția de:

”Linia H2O” cu o istorie de peste 28 de ani pe piața Republicii Moldova, este unul din liderii pieței comerțului cu produse tehnico-sanitare, gresie din ceramică, mobilă, laminat și uși de interior.

Ne puteți găsi pe web www.liniah2o.md sau pe facebook www.facebook.com/liniah2o

În acest moment, ne completăm showroom-ul magazinului cu un ajutor al vînzătorului (montator articole sanitare, cabine de duș, mobilă pentru baie).

Responsabilități:

  • Experiență în instalarea și dezinstalarea articolelor sanitare, cabinelor de duș, mobilei pentru baie în showroom-ul magazinului;
  • Formarea vitrinilor;
  • Verificarea stării tehnice a mărfii;
  • Pregătirea, împachetarea mărfii pentru clienți la necesitate.

Grafic de lucru - 5 zile/săptămână, flexibil, 8 ore de lucru.
Loc de muncă - punctul comercial str. Mihai Viteazul 21/1, mun. Chișinău.
Salariul - de la 12.000 lei

Dacă Vă interesează domeniul, aveți experiență de min. 1 an, așteptăm CV-ul la adresa: hr@liniah2o.md.

Detalii: 079770041

Vă așteptăm în echipa Linia H2O!

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide