Administrator magazin (str. Mihai Viteazul 21/1)

Compania "Linia H2O" anunță concurs pentru următoarul post vacant:

Cine suntem:
„Linia H2O” cu o istorie de peste 28 de ani pe piața Republicii Moldova, este unul din liderii pieței comerțului cu produse tehnico-sanitare, gresie din ceramică, mobilă, laminat și uși de interior.
Ne puteți găsi pe web www.liniah2o.md sau pe facebook www.facebook.com/liniah2o

Vino în echipa noastră dacă ai calitățile profesionale și personale enumerate mai jos:

  • Studii superioare finalizate (un avantaj economie, management, etc.);
  • Experiență într-o poziție similară de minim 2 ani;
  • Abilități de management: planificare, administrare și supraveghere;
  • Gândire analitică şi de sinteză;
  • Atenție la detalii;
  • Diplomație;
  • Abilitate de multi-tasking;
  • Abilitate de gestionare eficient a timpului de muncă;
  • Rezistență la stres;
  • Abilități de prioritizare a sarcinilor;
  • Cunoașterea normativelor legislative bazate pe vânzări;
  • Cunoașterea limbii române și rusă;
  • Capacități de operare la nivel peste mediu MS Office (Word, Excel);
  • Cunoașterea sistemului de evidență 1C 8.3 (constituie un avantaj);
  • Abilități de comunicare și responsabilitate.

Responsabilități de bază:

  • Organizarea activității punctului comercial;
  • Evidența și administrarea personalului aflat în subordine;
  • Realizarea planului de vînzări;
  • Asigurarea respectării regulamentelor, procedurilor, politicilor și instrucțiunilor de lucru a angajaților din subordine;
  • Implicare la recrutarea, instruirea și dezvoltarea echipei de vânzări;
  • Cordonarea procesului de aprovizionatre cu marfă a punctului comercial;
  • Planificarea și controlul atingerii obiectivelor de vânzare pe termen scurt și lung.

Locația punctului comercial: mun. Chișinău, str. Mihai Viteazul 21/1
Noi îți oferim:

  • Dezvoltare profesională permanentă într-o companie modernă;
  • Salariu competitiv;
  • Echipă ambițioasă și dinamică;
  • Team-building.

Apreciem specialiștii de top!
Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: hr@liniah2o.md
Telefon: 079770041
Vă așteptăm la Linia H2O!

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide